KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004556
nr 1700 4556
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad - 08, ölglas, ej ramad. Olja på pannå, 25x17 cm, oramad
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:43:38
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning